ďťż
Na stronie prawo jazdy Warszawa .pl jest obecnie   on-line: 22 uzytkowników
.: Strona glowna
.: WORD Warszawa
.: Forum
.: Prawo jazdy - info
.: Dokumenty
.: Oplaty
.: Zadania egzaminacyjne na placu
.: Pojazdy egzaminacyjne
.: Dzielnice
.: Kontakt
szkola nauki jazdy Auto Trening
reklama waska prawo jazdy warszawa

eL Rider Jarosław Błachnio Ośrodek szkolenia kierowców


Warszawa
ul. Pelplińska 22

logo eL - Warszawa prawo jazdy


Tel. kom. : 509 941 441
Tel. kom. : 509 941 673
Adres e-mail.:
Strona www:

Kategoria: B

Cena za kurs kat. B: 1600 zl

Dodatkowa godzina jazdy kat. B: 50 zł
Dodatkowa godzina jazdy kat. B dla osob, ktore nie robilz tutaj kursu: 50 zł
Badanie lekarskie: 0 zł
Egzamin wewnetrzny: 0 zł
możliwość opłaty za kurs w ratach
Miejsce wykladow:
- ul: Pelplińska 22
prawojazdy Szkoła Nauki jazdy „eL” została założona przez instruktorów z dużym doświadczeniem z zakresu kierowania pojazdem, jak również szkolenia przyszłych kandydatów na prawo jazdy. Od początku naszego istnienia główny nacisk kładziemy na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego.

Do współpracy zaprosiliśmy grupę doświadczonych instruktorów, których solidne wykształcenie, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparta bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka (stanowisko komputerowe z programem egzaminacyjnym „TEST”, projekcje video, DVD, magnetycznych plansz sytuacyjnych oraz różnego rodzaju rekwizytów poglądowych) gwarantuje doskonałe przygotowanie przyszłych kierowców.

Doświadczenie pozwoliło nam przygotować program szkolenia umożliwiający w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego. Dzięki sprawdzonym i przystępnym formom szkolenia zdobywamy uznanie coraz liczniejszej rzeszy kursantów. W zamian za okazane zaufanie oferujemy profesjonalne szkolenie przebiegające w miłej, bezstresowej atmosferze.

Program szkolenia realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych odbywających się w sali wykładowej i zajęć praktycznych odbywających się na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim.

Sprawą priorytetową jest w taki sposób przeprowadzać naukę jazdy, aby była to przyjemność dla kursanta jak również, aby zdał egzamin na prawo jazdy za PIERWSZYM RAZEM.

Organizujemy również wyjazdy na egzamin do Łomży.strona glowna - prawo jazdySerwis poleca:


[slowa kluczowe: eL Rider Jarosław Błachnio, ul. Pelplińska 22, Warszawa, kat. B, prawo jazdy pol, nauka jazdy, kursy jazdy, szkoly jazdy, osk, autoszkola]

dziekujemy za wizyte na naszej stronie prawo jazdy Warszawa .pl Zapraszamy ponownie

Wszelkie prawa zastrzezone